استفاده از ارسال پیامک بر اساس کد پستی می‌تواند برای اهداف مختلف مفید باشد:


اطلاع‌رسانی منطقه‌ای:

با ارسال پیامک به تمامی شماره‌های موبایل مربوط به یک منطقه با کد پستی خاص، می‌توانید اطلاعات مهم و اضطراری را به ساکنان آن منطقه ارسال کنید، مانند هشدارهای آب‌وهوا، رویدادهای مهم، وضعیت خطرناک و غیره.
اطلاع‌رسانی تبلیغاتی:

 شرکت‌ها و کسب‌وکارها می‌توانند از این روش برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی و اطلاعیه‌های خود به مخاطبانی که در یک منطقه خاص زندگی می‌کنند، استفاده کنند.
ارتباط با مشتریان محلی:

کسب‌وکارهای محلی می‌توانند با استفاده از این روش، اخبار، تخفیف‌ها، و موارد دیگر را به مشتریان خود که در همان منطقه فعالیت می‌کنند، ارسال کنند و ارتباط خود را با آنان تقویت کنند.
ارسال پیام‌های اضطراری:

 در مواقع اضطراری مانند زلزله، حریق و غیره، ارسال پیام به تمامی شماره‌های موبایل مربوط به یک منطقه با کد پستی می‌تواند به اطلاع‌رسانی سریع و امنیتی کمک کند.
در کل، ارسال پیامک بر اساس کد پستی یک روش موثر برای ارتباط با جامعه محلی و اطلاع‌رسانی منطقه‌ای است.
اگر تبلیغات پیامکی با استفاده از کدپستی مناطق به درستی انجام شود بسیار ارزشمند و نتیجه بخش خواهد بود پس اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی و یا حتی اطلاع رسانی در مناطق جغرافیایی خاصی را دارید بهترین کار استفاده از امکان ارسال پیامک بر اساس کدپستی به مخاطبان هدف خود می‌باشد، برای این کار کافی است سامانه پیامکی لیمو اس ام اس را فعال نموده و از امکانات آن استفاده نمایید.